İşletmeniz İçin Güvenilir Çözüm Ortağınız-Mobilsaray Kurumsal!

Yayınlayan admin 27/01/2021 0 Yorumlar Mobilsaray Kurumsal,

Yeni bir girişim,orta ölçekli bir kobi ya da daha büyük bir işletme de olsanız işiniz için harcadığınız emek ve zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız.Sektörünüz hangisi olursa olsun işinizin sizin sanatınız olduğunu ve bu sanatı kusursuz bir şekilde icra etmek için size gerekecek yeni nesil teknoloji donanımlarına ve hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzun bilincindeyiz.İşte bu noktada size kusursuz bir hizmet vermek için,sizin için varız!

 

Şirketinizin,müşterilerinizin donanım ve yazılım ihtiyaçlarını pazaryerlerinden/herhangibiryerden karşılayamazsınız! 

 

Çünkü,verilen hizmet firmanıza özel değil!

Çünkü,teslimatlar sadece kargo ile yapılıyor!

Çünkü;ürünle ilgili bir sorun olduğunda muhatap bulmanız zor!

Çünkü,ülke içinde garanti geçerliliği olmayan bir ürün satın alma şansınız da var! Üründe bir arıza olduğunda ne yapacaksınız?

Çünkü bazı yerler şirketinize fatura dahi kesmiyor!

Mobilsaray Kurumsal

Mobilsaray Kurumsal hizmetimizde,sizin ya da müşterilerinizin ihtiyacı olan Pc,yazıcı,network,depolama ürünleri,pc aksesuarları vb.gibi ürünler için gerçek ihtiyacınızı etkin bir şeklide dinleyip,size özel ürün alternatifleri sunuyoruz.Ülkemizde mevcut olan en iyi ürünlerle tanışacaksınız;çünkü işinize verdiğiniz emek her zaman en iyisini hak ediyor.

 

Teslimat mı? İstanbul içinde olan kurumsal müşterilerimiz için kargo firmaları yerine sevkiyat araçlarıyla teslimat yapıyoruz.Gün ortasına kadar vereceğiniz siparişlerinizi aynı gün içinde size teslim ediyoruz.

 

Söylemeye gerek bile yok belki ama adetli alımlarınız için tabiki özel fiyat veriyoruz.

 

Satın aldığınız ürünlerin garantisi mi? İşte bu noktada içiniz çok ama çok rahat olsun.Ürünlerimizin tümü yurtiçi marka garantili olduğundan,olası bir arıza durumunda teknik servis işlemlerini sizin adınıza biz takip ediyoruz.Siz işinize odaklanın,sorunları biz çözeriz!

 

Bize ulaşabilmek mi? Her zaman size bir mesaj kadar yakınız.(Whatsapp Business: 0850 532 54 20)

 

Müşterileriniz için adetli ürün mü gerekiyor?Müşteri kazanımının ve uzun dönem müşteri sadakati oluşturmanın zor olduğu günümüzde müşterilerinize karşı mahçup olmayın! Size ya da müşterilerinize verdiğimiz her bilgi bizim sözümüzdür.Söz verdiğimiz adette,söz verdiğimiz fiyata,söz verdiğimiz zamanda...

 

Bizden ürün ve hizmet alan kurumsal müşterilerimiz de bireysel müşterilerimiz gibi bize teşekkür ediyor.Hangi sektörde,hangi ölçekte olursa olsun işletmeniz en iyi ürünlere,en kaliteli hizmetle,gönül rahatlığıyla sahip olmayı tartışmasız hakediyor.Mobilsaray Kurumsal ailesi olarak sizlerle de tanışmayı çok isteriz.

 

 

Sevgi ve Saygılarımızla.

 

 

© Mobilsaray Kurumsal

 

 

İletişim:

Tel: 0850 532 5420

Whatsapp Business: 0850 532 54 20

Email: info@mobilsaray.com

Bakırköy Vergi Dairesi: 0620113528

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesajınız