İş Amaçlı Kullanıma Özel-LENOVO V310 Serisi

Yayınlayan admin 15/09/2014 0 Yorumlar Ürün İnceleme,

 

Genel olarak satın almak istediğimiz bir bilgisayarı hem iş hem günlük kullanım ihtiyaçlarımız için kullanma eğiliminde olsak da,bilgisayar üreticileri son dönemlerde belirli kullanım amaçlarına yönelik ürünlerine ekledikleri donanım ve özelliklerle ürünlerini farklılaştırıyorlar.Bunlardan biri de Lenovo’nun V serisi dizüstü bilgisayar modelleri.

Lenovo V310 serisi dizüstü bilgisayarlarını,kendi tanımlarıyla ‘’Configurable 15.6 inch Business Laptop’’ olarak sınıflandırmakta. Bu modeli iş bilgisayarı olarak niteleyen Lenovo,pc ile birlikte gün içinde sürekli hareket halinde olan kullanıcıları düşünerek oldukça hafif ve ince bir model üretmiş.Bilgisayarı kendi ihtiyaçları dahilinde geliştirmek isteyen kullanıcılar için,boş bir Ram slotu ve ssd disk için de hdd yanında ssd slotu konumlandırmış durumda.Bu noktada satın aldıktan sonra bilgisayarı kendi kullanım ihtiyaçlarınız için özelleştirebiliyorsunuz.

image

Bu fiyat bandında 1 TB Harddisk yanında 128gb dahili ssd olması (80T300BGTX modeli) bilgisayarı büyük oranda hızlandırıyor ve 4-5 saniye civarında pc açılma ve kapanma hızları yakayabiliyoruz.

En çok beğendiğimiz özelliklerden bir tanesi ise kutu içinde gelen ek batarya ve kolaylıkla çıkarılabilen dvd okuyucu ile yer değiştirebiliyor olması.İsteğe bağlı 2 pil ile çalışabilen laptop,8 saatlik bir batarya süresi sunuyor.

Free Dos olarak gelen dizüstü bilgisayar için ayrıca bir windows sürümü almanız ve kurmanız gerektiğini de belirtelim.

image

Parmak izi okuyucu,180 derece açılabilen ekran,1920x1080p full hd mat ekran,i5 ve i7 işlemci,windows pro kullanıcıları için ekstra şifreleme özelliklerine de sahip olan Lenovo V310 serisini,ileri derecede oyun oynamayan günlük ve iş amaçlı kullanım için 3000 TL altında bütçeye sahip mobilsaray.com takipçilerimize tavsiye ediyoruz.

Etiketler: lenovo v310 notebook

Mesajınız