Mobilsaray'ı Neden Tercih Etmelisiniz?

Yayınlayan admin 05/04/2018 0 Yorumlar Mobilsaray Güncel,

Söz konusu internet üzerinden alışveriş yapmaksa,yaşanan ve duyulan olumsuz örneklerden ötürü bizler de dahil olmak üzere alışveriş yapacağımız firmayı tanımak ve araştırmak ilk yaptığımız işlerin başında geliyor.İsimleri oldukça iyi bilinen firmalar ve hatta pazaryeri olarak adlandırılan,pazaryerinin güvencesi altında gerçekleşen alışverişlerde dahi problemler yaşanması internet üzerinden yapılacak alışverişlerde bizleri daha seçici davranmaya yöneltiyor.

Bu nedenledir ki firmamızı sizlere daha iyi tanıtmak amacıyla bu yazımızı hazırladık. Mobilsaray.com'u neden tercih etmelisiniz?

 

1- YASAL MEVZUATA UYGUNLUK-ŞEFFAFLIK

Mobilsaray.com ülkemiz yasalarında açıkça belirtilmiş olan ticari hükümlere göre kurulmuş,İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı bir firmadır. Ayrıca bu yılın başında yürülüğe alınmış ETBIS'e (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) de kayıtlıdır. Bu nedenledir ki,müşterilerimizle aramızda gerçekleşecek satın alım,iade,iptal..vb.gibi ticari faaliyetlerde ilgili mevzuata uygun bir şekilde hareket etmekteyiz.

 

2-ÜRÜN VE HİZMET GÜVENİLİRLİĞİ

İnternet alışverişlerindeki şikayetlerin başında özellikle elektronik sektöründe satın alınan ürünün orjinalliği ve daha önce kullanılma durumu gelmektedir.Birçok müşteri satın aldıkları ürünün orjinal olmadığını ya da daha önce kullanılmış olduğunu belirtmektedir.Mobilsaray.com,ülkemizde faaliyet gösteren teknoloji tedarikçileriyle doğrudan çalıştığından,tüm ürünlerin orjinal hologram,etiket ve garanti belgeleri ürünlerin üzerinde yer almaktadır.Ürünler dağıtıcıdan doğrudan size gönderilmekte ve bu nedenledir ki,satın almış olduğunuz ürünü ilk kez siz açarsınız.Firmamız sadece internet üzerinden satış yaptığından ürünün teşhir ürünü olma durumu yoktur.

 

 

3-ÜRÜN FATURALAMA: 

Önemli orandaki internet müşterisi,satın almış oldukları ürünlerle birlikte faturalarının gelmediğini söylemektedir.Mobilsaray.com elektronik fatura kullanıcısı olduğundan,siparişinizi takiben faturanız e-mail adresinize gönderilmekle birlikte basılı bir nüshası da siparişinizle birlikte kargoya teslim edilmektedir.

 

4-PAZARYERİ MAĞAZALARI: 

Deneyimlerimize göre birçok internet müşterisi,firmanın pazaryerlerinde satış yapıyor olmasını güveni arttıran bir unsur olarak görmekte.Mobilsaray.com'un Hepsiburada,N11,Epttavm pazaryerlerinde Mobilsaray ismiyle mağazası bulunmakta olup satış yapmaktadır.

 

5-FİYATLARIMIZ: 

Firmamız ilk kurulduğu günden bu yana açıkçası hiçbir zaman ''en ucuz'' olma iddasında ya da hedefinde olmayıp internette ''en ucuz'' olarak sıralanmayı bir başarı olarak görmedi.Tabiki piyasa koşullarında mümkün olan en iyi fiyatlamayı yapmaya çalışsak da önceliğimiz daima orjinal ürünü,en kaliteli ve hızlı şekilde size ulaştırmak oldu.Maliyet değil,kalite odaklı çalışmaktayız.Bu anlayışımızı ödüllendiren müşterilerimize de ayrıca teşekkür ederiz.

 

6-GÜNCELLİK:

Mobilsaray.com sitesinde görmüş olduğunuz ürünlerin fiyat ve stok bilgileri gün içerisinde belirli aralıklarla otomatik olarak güncellenmektedir.Bu nedenle,sipariş verip ödemesini yaptığınız ürün için bizden ''stokta yok'' cümlesini duymazsınız.

 

7-HIZ:

Yine birçok internet müşterisinin şikayetçi olduğu konulardan birisi de sipariş gönderim süreleri.''Sipariş verdim ancak 1 hafta oldu,siparişim kargoya verilmedi'' cümlesinin internet alışveriş yorumlarında ne denli sık yer aldığını bilenler bilir. Mobilsaray,siz sipariş sipariş verdikten sonra ürünü temin edecek bir yer aramaz! Sitemizde yer alan ürünlerin tedarikçileri bellidir ve ancak stoklarda yer alan ürünler satıştadır.Bu nedenle siparişiniz en geç 24 saat içinde kargoya teslim edilir.

8-MÜŞTERİ HİZMETLERİ:

En önemli müşteri şikayetlerinden birisi de hiç kuşkusuz firmayla iletişim noktasında.'' Firmaya siparişimle ilgili bir türlü ulaşamıyorum'' ya da ''Bana geri dönüş yapılmadı'' en sık rastlanan şikayetler arasında.Firmamıza her zaman telefon,e-mail,site canlı destek,whatsapp business yoluyla ulaşabilirsiniz.Tüm iletişim bilgileri sitemizde yer almaktadır.Siparişlerinizle ilgili olası durumlarda size mutlaka bilgi verileceğinden de emin olabilirsiniz.

 

Mobilsaray.com'da kaliteli,keyif alacağınız alışveriş deneyimlerinde buluşmak üzere...

 

Etiketler: mobilsaray

Mesajınız