Mobilsaray Zyxel ve Trendyol Partneri!

Yayınlayan admin 30/09/2019 0 Yorumlar Mobilsaray Güncel,

Siz değerli müşterilerimizi daha avantajlı fırsat ve kampanyalarla buluşturabilmek adına,ülkemizde faaliyet gösteren önemli firma,pazaryeri ve distribütörlerle yeni iş ortaklıkları kurmaya devam ediyoruz.

 

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler genel olarak bilişim sektörü odaklı olduğu için,bu ürünleri satın alım süreçlerinizde güvenilirliğe verdiğiniz önemin farkındayız.Geçtiğimiz hafta itibariyle Mobilsaray.com ağ ürünlerinde dünyaca ünlü Zyxel firmasının güvenilir satış partnerlerinden birisi olmuştur.Zyxel ürünlerini de diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi gerek kurumsal gerek bireysel müşterilerimiz sitemiz aracılığıyla güvenle sipariş verebilirler.Satın alacağınız Zyxel ürünüyle ilgili tüm destek firmamız ve Zyxel tarafından sağlanacaktır.

 

Bir diğer yeni iş ortaklığımız ise Trendyol ile. Mobilsaray.com ürünlerini artık Trendyol'un kampanyaları ve fırsatlarıyla Trendyol.com Mobilsaray mağazasından satın alabilirsiniz.Bildiğiniz Mobilsaray.com kalitesi Trendyol avantaj ve kampanyalarıyla buluşarak,sizlere harika bir online alışveriş deneyimi sunuyor.

Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Mesajınız