Editörün Seçimi: Samsonite Notebook Çantaları

Yayınlayan admin 15/09/2014 0 Yorumlar Ürün İnceleme,Yeni Ürünler,

Profosyonel notebook aksesuar kullanıcılarının çok yakından tanıdıkları dünyaca ünlü Amerikalı Samsonite,kurulduğu 1910 yılından beri  valiz, makyaj çantası, cüzdan ve evrak çantası gibi geniş bir yelpazede çanta ve bavul üretimi yapmakta.

Ürünlerinin yaklaşık yarısını Hindistan’daki Nashik kentinde bulunan fabrikasında üreten Samsonite,ürün kataloğunda bulunan notebook çantalarıyla da teknoloji severlerin ilgisini çekmekte.

image

Yaklaşık 170 TL’den başlayan fiyatlarıyla ülkemizde satılan notebook çanta fiyat ortalamasının üzerinde yer alsa da,Samsonite markalı notebook çantalarında kullanılan malzeme,işçilik ve fonksiyonel kullanım kullanıcıya ödemiş olduğu miktarın karşılığını fazlasıyla veriyor.

Mobilsaray.com olarak bütün teknoloji severlere kesinlikle tavsiye ettiğimiz Samsonite notebook çantalarını özellikle profosyonel iş hayatı içinde yer alan,notebook ve tablet gibi cihazlarıyla gün içinde mobil olan takipçilerimize özellikle tavsiye ediyoruz.

Mobil cihazlarınız için üretilmiş olan el ve sırt çantası şeklinde dizayn edilmiş modellere ve fiyatlara göz atmak isterseniz buradan Samsonite kataloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Güzel bir gün geçirmeniz dileklerimizle.

Mesajınız