BEEK 3M,Multimode,3.0mm,Duplex,LC-SC/PC Fiber Patch Kablo BC-2532-03

Temin Edilemiyor BEEK 3M,Multimode,3.0mm,Duplex,LC-SC/PC Fiber Patch Kablo BC-2532-03

BC-2532-03
3m Multimode 3.0mm Duplex LC-SC/PC Fiber Patch Kablo
Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM2 50u, LC-SC/PC 3M


Kablo TipiMulti Mode OM2
Kablo SınıfıFiber Patch Kablo
Konnektör TipiLC,SC
Satış Garanti Süresi (ay)12
EAN8693661773042


 

 

İncelemekte olduğunuz ürün 2 yıl yurtiçi garantili olup,tarafınıza en geç 24 saat içerisinde kargolanacaktır. Ürün ve teslimatla ilgili her türlü konuda 0850 532 54 20 müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir, info@mobilsaray.com mail adresimize e-mail gönderebilirsiniz.

 

Mobilsaray Güvencesiyle Keyifli Alışverişler Dileriz..

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 

 

  

      0 850 532 54 20   (10:00-24:00) 

 

    

      Info@mobilsaray.com

 

 

Orjinal-Barkodlu-Kapalı Kutusunda!

Ücretsiz Kargo

100 TL Altındaki Alışverişlerde Kargo Bedeli 5,90 TL.'dır.

2 Yıl Marka Garantili Ürün

En Geç 24 Saat İçinde Kargoda

  • 50,46 TL
  • Havale-Eft Fiyatı: 49,45 TL
  • 8,95 TL den başlayan taksitlerle

Etiketler: BEEK 3M, Multimode, 3.0mm, Duplex, LC-SC/PC Fiber Patch Kablo BC-2532-03, ARNBC-2532-03, Bilgisayar Bileşenleri