Hakkımızda

5 yıl önce tutkuyla başladığımız teknoloji yolculuğumuza,hergün ilk günkü heyecanımızı duyarak devam ediyoruz.

 

Teknoloji ürünlerinin online satışını gerçekleştiren Mobilsaray Elektronik ve Dijital Hizmetler,Türkiye'nin önemli teknoloji tedarikçilerinin resmi bayiliği ile birlikte ara toptan satış faaliyetlerini de sürdürmektedir. Tedarikçi-bayi-müşteri zincirinin sağlamış olduğu güven,hızlı ürün temin ve teslimatı,satış sonrası hizmetler gibi konularda sahip olduğu avantajları müşterilerine yansıtma hedefinde olan Mobilsaray.com,kişiye özel hizmet ilkesinden hareketle kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

 

 

Dizüstü-Masaüstü Bilgisayar,Akıllı Telefon,Tablet,Yazıcı,Tüketici Elektroniği başta olmak üzere daha birçok ürün kategorisine sahip Mobilsaray.com,dağıtımları İstanbul Bakırköy'deki merkezinden gerçekleştirmektedir.

 

 

Standart E-ticaret süreçleri yerine kişiye özel hizmet vermeyi prensip olarak benimsemiş firmamız,müşterileriyle kesintisiz bir iletişim sürdürülmesi adına müşteri hizmetleri hattı,site üzerinde canlı yardım,farklı amaçlar için oluşturulmuş müşteri formları gibi bol alternatifli iletişim araçlarıyla satış süreçleri ve sonrasında her zaman müşterilerine destek olmaktadır.

 

 

Kargo hizmeti kullanmak istemeyen İstanbul'daki müşterilerimiz için sunduğumuz ''depodan teslimat'' uygulaması,dilediğiniz ürün için güncel fiyat ve stok bilgisi alabileceğiniz ''Fiyat sor'' hizmeti,dileyen müşterilerimiz için geliştirdiğimiz ''özel teslimat'' lojistik çözümlerimizle online alışveriş deneyiminizi daha da keyifli hale getirmeye çalışan Mobilsaray.com,sizler için sürekli bir şekilde ''En iyi'' hizmet için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

Hepsiburada,N11,Sahibinden ve EpttAvm platformalarında aktif mağazaları bulunan firmamız ile yeni teknoloji deneyimleri yaşamak adına siz değerli dostlarımızla Online Alışveriş Sarayı Mobilsaray.com'da görüşmek umuduyla...