Kurumsal Ürünler

Kurumsal Ürünler
Göster:
Sırala:

1TB SEAGATE IRONWOLF 5900RPM 64MB NAS ST1000VN002

Kapasite1TB Dönüş Hızı5900 RpmBellek64 Mb CacheBağlantı TipiSATA3..

534,34 TL

1TB WD Red Intellipower SATA6 64MB WD10EFRX

Disk TipiPc DiskleriBağlantı TipiSATA3Bellek64 Mb CacheDönüş HızıIntellipowerKapasite1TB ..

644,20 TL

4TB SEAGATE IRONWOLF 5900R 64MB NAS RV ST4000VN008

Disk TipiPc DiskleriDönüş Hızı5900 RpmBağlantı TipiSATA3Bellek64 Mb CacheKapasite4TB..

1.051,16 TL

4TB TOSHIBA N300 7200RPM SATA3 NAS 128MB HDWQ140UZSVA

Kapasite4TBDönüş Hızı7200 RpmBellek128 Mb CacheBağlantı TipiSATA3..

1.023,71 TL

6TB TOSHIBA N300 7200RPM SATA3 NAS 128MB HDWN160UZSVA

Kapasite6TBDönüş Hızı7200 RpmBellek128 Mb CacheBağlantı TipiSATA3..

1.503,09 TL

DELL Intel Xeon Silver 4110 2.1G 8C/16T 9.6GT/s 11M Cache Turbo HT (85W) 338-BLTT

338-BLTTIntel Xeon Silver 4110 2.1G 8C/16T 9.6GT/s 11M Cache Turbo HT (85W)DDR4-2400 CK ..

5.266,15 TL

DELL Kit DellEMC PwrEdge SFP+10GbE, 850nm 407-BCBN

407-BCBNKit DellEMC PwrEdge SFP+10GbE, 850nmKit DellEMC PwrEdge SFP+10GbE, 850nm ..

796,99 TL

DELL Power Supply,200w,Hot Swap, with V-Lock, adds redundancy to non-POE 450-ABKD

450-ABKDPower Supply,200w,Hot Swap, with V-Lock, adds redundancy to non-POEN3000 series switches, Cu..

2.247,02 TL

DELL SFP+ 10GbE Module for N3000 Series, 2x SFP+ Ports (optics or direct 409-BBCZ

409-BBCZSFP+ 10GbE Module for N3000 Series, 2x SFP+ Ports (optics or directattach cables ..

2.405,40 TL

DELL T40 PET40TR1 E-2224G 8G DDR4 1TB HDD SRV.

Bellek 8 GBKasa TipiTowerİşletim SistemiYokİşlemciIntel® Xeon® Sabit Disk1 TB..

6.048,39 TL

DELL WINDOWS SERVER 2019 ESSENTIAL W2K19ESN-ROK

Versiyon2019Ürün Cinsi Sunucu İşletim SistemiMarkaDellDil SeçeneğiTürkçe..

2.974,73 TL

DELL WINDOWS SERVER ROK 2019 STANDART W2K19STD / 634-BSFX

Versiyon2019Ürün Cinsi Sunucu İşletim SistemiMarkaDellDil SeçeneğiTürkçe..

6.381,95 TL

KINGSTON SERVER SEDC500R DC500R 2.5 960GB SSD

Bağlantı TipiSATAMax Okuma Hızı555 MB/sMax Yazma Hızı525 MB/sKapasite960GB  İncelemekte olduğunuz ür..

2.044,25 TL

MS Server 2019 Std TR OEM 64Bit 16 Core P73-07801 -4%
MS Server Essentials 2019 TR OEM 64Bit G3S-01312 -3%

SYNOLOGY SLİDİNG RAİL KİT FOR 1U,2U,3U SERVER RKS1317

RKS1317SLİDİNG RAİL KİT FOR 1U,2U,3U SERVERSynology Rail Kit RKM114 (Ray Kiti Monte Edilmiştir) kola..

1.162,42 TL

ULTRASTAR SERVER HD 12TB 256MB SATA 512E

0F30146MarkaHGSTAğırlık660 gYükseklik26,1 mmGenişlik101,6 mmDerinlik147 mmGüç tüketimi7,2 WÇalışma v..

6.366,42 TL