Network (Ağ) Ürünleri

Network (Ağ) Ürünleri
Göster:
Sırala:
ASUS 300+433Mbps ADSL2+/ADSL/VDSL2 Modem DSL-AC51 Temin Edilemiyor

ASUS 300+433Mbps ADSL2+/ADSL/VDSL2 Modem DSL-AC51

DSL-AC51300+433Mbps ADSL2+/ADSL/VDSL2 ModemAsus DSL-AC51 ADSL2+,ADSL,VDSL2 Ebeveyn Kontrolü Özelliğ..

481,51 TL

ASUS 300Mbps 4Port 2x5dBi Access Point Router Universal Repeater RT-N11P Temin Edilemiyor

ASUS 300Mbps 4Port 2x5dBi Access Point Router Universal Repeater RT-N11P

RT-N11P300Mbps 4Port 2x5dBi Access Point Router Universal RepeaterVPN, ASUSWRT Grafik Arabirim, Misa..

211,07 TL

ASUS 300Mbps 5dBi Geniş Bant Router Access Point Menzil Arttırıcı RT-N12PLUS Temin Edilemiyor

ASUS 300Mbps 5dBi Geniş Bant Router Access Point Menzil Arttırıcı RT-N12PLUS

RT-N12PLUS300Mbps 5dBi Geniş Bant Router Access Point Menzil ArttırıcıUniversal Repeater, 3 yıl bire..

307,16 TL

ASUS 300Mbps Kablosuz VDSL/ADSL Router Modem DSL-N16 Temin Edilemiyor

ASUS 300Mbps Kablosuz VDSL/ADSL Router Modem DSL-N16

DSL-N16300Mbps Kablosuz VDSL/ADSL Router ModemEthernet WAN ile DSL modem router ya da tek başına kab..

388,06 TL

ASUS 300Mbps Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü USB-N14 Temin Edilemiyor

ASUS 300Mbps Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ Adaptörü USB-N14

USB-N14300Mbps Yüksek Menzilli Kablosuz Ağ AdaptörüYüksek çekim gücüne ihtiyacı olanlar, dublex ev, ..

160,60 TL

ASUS DSL-AC51 AC750 ADSL+ VDSL KABLOSUZ MODEM

Modem TipiADSLİşletim SistemiWindows 8İşletim SistemiWindows 10 Bağlantı ÖzellikleriADSLBağlantı Öze..

480,10 TL

ASUS DSL-AC52U AC750  ADSL+ VDSL KABLOSUZ MODEM Temin Edilemiyor

ASUS DSL-AC52U AC750 ADSL+ VDSL KABLOSUZ MODEM

İşletim SistemiWindows 10 Desteklediği StandartlarIEEE 802.11gKutu İçeriğiModemUSB1x USBRouter VarAn..

598,41 TL

ASUS DSL-AC68U 4PORT 1900Mbps KBLSZ MODEM ROUTER

Modem TipiKablosuzİşletim SistemiWindows XPİşletim SistemiWindows Vistaİşletim SistemiWindows 8İşlet..

1.287,36 TL

ASUS DSL-AC750 ADSL VDSL KABLOSUZ MODEM ROUTER

Modem TipiKablosuzAnten GücüdBi anten x 3Değiştirilebilir Anten-Frekans Aralığı2.4 - 5GHzKutu İçeriğ..

480,10 TL

ASUS DSL-AC88U AC3100 ADSL2+,VDSL Temin Edilemiyor

ASUS DSL-AC88U AC3100 ADSL2+,VDSL

Modem TipiADSL2+ / VDSL2Anten GücüBelirtilmemişDeğiştirilebilir AntenVarGüvenlikWPA2-PSK WPA-PSKFre..

2.180,11 TL

ASUS DSL-N16 4PORT 300Mbps EWAN VDSL FIBER MODEM

Modem TipiVDSLEthernet Çıkışı4 PortBağlantı ÖzellikleriVDSL İncelemekte olduğunuz ürün 2 yıl yurtiçi..

399,58 TL

ASUS Kablosuz-AC750 PCI Express Adaptör ASUS-PCE-AC51 Temin Edilemiyor

ASUS Kablosuz-AC750 PCI Express Adaptör ASUS-PCE-AC51

ASUS-PCE-AC51Kablosuz-AC750 PCI Express AdaptörKablosuz-AC750 Çift Bant PCI-E AdaptörüYüksek Hızlı K..

200,23 TL

ASUS N300 2 Antenli Kablosuz Menzil Arttırıcı RP-N12 Temin Edilemiyor

ASUS N300 2 Antenli Kablosuz Menzil Arttırıcı RP-N12

RP-N12N300 2 Antenli Kablosuz Menzil ArttırıcıHarici anten, WPS tuşu, Akıllı LED sinyal göstergesi, ..

179,52 TL

ASUS PCE-AC51 KABLOSUZ-AC750 PCI EXPRESS ADAPTOR

Aksesuar TipiPCI ExpressKablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11aKablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11nKabl..

223,60 TL

ASUS PL-N12 HOME PLUG POWERLINE WIRELES ADAP.KIT

Güvenlik ProtokolleriWEP WPA / WPA2 WPA-PSK / WPA2-PSK ŞifrelemeElektrik Hattı Güvenliği128-bit AE..

577,36 TL

ASUS RP-AC51 AC750 KABLOSUZ MENZİL ARTTIRICI

Frekans Aralığı2.4 GHz / 5 GHzÇalışma ModuErişim noktası ModuÇalışma ModuMedya Köprü ModuGaranti24 A..

331,11 TL

ASUS RP-AC53 AC750 ROAMING MENZİL ARTTIRICI Temin Edilemiyor

ASUS RP-AC53 AC750 ROAMING MENZİL ARTTIRICI

Frekans Aralığı2.4 GHz / 5 GHzÇalışma ModuMedya Köprü ModuÇalışma ModuAğ Genişletme ModuGaranti24 Ay..

310,13 TL

ASUS RP-AC56 AC1200 KABLOSU MENZİL ARTTIRICI Temin Edilemiyor

ASUS RP-AC56 AC1200 KABLOSU MENZİL ARTTIRICI

Frekans Aralığı2.4 GHz / 5 GHzÇalışma ModuMedya Köprü ModuÇalışma ModuErişim noktası ModuGaranti24 A..

667,15 TL

ASUS RP-N12 300 Mbps MENZİL ARTIRICI 2 ANTEN

Çalışma ModuAğ Genişletme ModuÇalışma ModuMedya Köprü ModuFrekans Aralığı2.5GHzButonWPS Düğmesi Res..

185,85 TL

ASUS RT-AC1200 TORENT AC1200 3G/4G VPN A.P ROUTER Temin Edilemiyor

ASUS RT-AC1200 TORENT AC1200 3G/4G VPN A.P ROUTER

Garanti36 Ay GarantiKutu İçeriğiEthernet KablosuKutu İçeriğiGüç AdaptörüKutu İçeriğiHızlı Kurulum Kı..

518,18 TL

ASUS RT-AC51U 750Mbps KABLOSUZ ROUTER 3G OUTLET (T1009) Temin Edilemiyor

ASUS RT-AC51U 750Mbps KABLOSUZ ROUTER 3G OUTLET (T1009)

AçıklamaÜrünün servis kaydı vardır. Gerekli işlemler ve testler yetkili servisi tarafından yapılmışt..

244,93 TL

ASUS RT-N12+ 300Mbps 4 PORT 2X5DBI ANTEN ROUTER

Port Sayısı4 PortKablosuz Bağlantı Hızı300 MbpsBağlantı TipiRouterAnten TipiBelirtilmemiş İncelemekt..

223,60 TL

ASUS USB-AC54 AC1300 D.BAND USB ADAPTÖR

Aksesuar TipiAdaptörKablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11aKablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11nKablosuz..

283,34 TL

ASUS USB-N10 150Mbps KBLSZ USB ADAPTÖR-NANO

Aksesuar TipiAdaptörFrekans2.4 GHzKablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11bKablosuz Ağ StandartlarıIEEE 8..

97,86 TL

ASUS USB-N14 300MBPS 2x5DBI ANTEN USB ADAPTÖR Temin Edilemiyor

ASUS USB-N14 300MBPS 2x5DBI ANTEN USB ADAPTÖR

Aksesuar TipiAdaptörKablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11nKablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11gKablosuz..

168,19 TL

ASUS USB2.0 2.4GHz/5GHz VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL Modem DSL-AC55U Temin Edilemiyor

ASUS USB2.0 2.4GHz/5GHz VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL Modem DSL-AC55U

DSL-AC55UUSB2.0 2.4GHz/5GHz VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL ModemNetwork StandardIEEE 802.11a, IEEE 802.11b,..

735,20 TL

ATEN CS-22U 2PORT MİNİ USB KVM SWITCH+KABLO(YÖNET)

Port Sayısı2 PortGaranti24 Ay GarantiSwitch TipiUSB KvmMontaj DesktopMesafeBelirtilmemiş İncelemekte..

147,58 TL

BEEK 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, BN-GLC-LH-SM

BN-GLC-LH-SM1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s,1000Base-LX (LC/20Km/1310nm..

276,03 TL

BEEK 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s BN-GLC-SX-MM

BN-GLC-SX-MM1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s1000Base-SX (LC/550m/850nm/Mul..

260,25 TL

BEEK BC-MP6-FR CAT6 RJ45 ZIRHSIZ 100LÜ PAKET

Ürün ÖzellikleriModüler AdaptörÜrün Cinsi Yuvarlak kablo tipi Konnektör İncelemekte olduğunuz ürün 2..

106,77 TL

BEEK BN-PP-M24S 24PORT BOŞ PATCH PANEL ZIRHLI/EKRAN

Ürün Özellikleri24 PortÜrün Cinsi Patch Panel (Boş) İncelemekte olduğunuz ürün 2 yıl yurtiçi garanti..

103,49 TL

BEEK BT-NF308 KABLO TEST CİHAZI VE SİNYAL BULUCU

Ürün Özellikleri Bakır Test AletleriÜrün Cinsi Test Cihazı ve Sinyal Bulucu İncelemekte olduğunuz ür..

515,52 TL