Ağ Aksesuarları

Ağ Aksesuarları
Göster:
Sırala:

ASUS USB-AC53 NANO AC1200 867Mbps USB ADAPTÖR

USB DesteğiUsb 2.0Kablosuz Bağlantı Hızı300 MbpsFrekans Aralığı2.5 GHzAnten TipiDahili..

603,90 TL

DIGITUS DN-94004 PENSE VE KABLO SIYIRMA ALETİ

Ürün ÖzellikleriRJ45-RJ11-RJ12Ürün Cinsi Konnektör Pensesi..

394,90 TL

HUAWEI Opt Tran eSFP GE Mmode 850nm 0.5km LC ESFP-GE-SX-MM850

ESFP-GE-SX-MM850Opt Tran eSFP GE Mmode 850nm 0.5km LCOpt Tran eSFP GE Mmode 850nm 0.5km LCListelenen..

1.033,90 TL

HUAWEI Optical Trans. eSFP GE SM 1310nm 10km LC SFP-GE-LX-SM1310

SFP-GE-LX-SM1310Optical Trans. eSFP GE SM 1310nm 10km LCOptical Trans. eSFP GE SM 1310nm 10km LCList..

1.664,90 TL

TENDA AC 1300 Dual Band USB Adaptör U12

U12AC 1300 Dual Band USB AdaptörU12 / Kablosuz Ağ Adaptörü / AC1300 Kablosuz Dual Band U..

729,90 TL

TENDA Değiştirilebilir anten/Yazılımsal AP modu U1

U1Değiştirilebilir anten/Yazılımsal AP moduTenda U1 WiFi-N 300Mbps 3.dBi Antenli USB AdaptörDeğiştir..

310,90 TL

TP-LINK 1300Mbps 5Ghz Db Adaptör Usb3.0 ARCHER-T9UH

ARCHER-T9UH1300Mbps 5Ghz Db Adaptör Usb3.0AC1900 High Gain Wi-Fi USB Adapter, 3T4R, 1300Mbps at 5GHz..

1.001,90 TL

TP-LINK 150Mbps Yüksek Kazançlı Wireless Lite-N USB Adaptör TL-WN722N

TL-WN722N150Mbps Yüksek Kazançlı Wireless Lite-N USB Adaptör4dBi omni-directional antenna detachable..

284,90 TL

TP-LINK 300Mbps 2 Adet 3Dbi Harici Antenlin Usb Sinyal Alıcı TL-WN822N

TL-WN822N300Mbps 2 Adet 3Dbi Harici Antenlin Usb Sinyal AlıcıÖZELLİKLER:- 300Mbps kablosuz veri hızı..

413,90 TL

TP-LINK 300Mbps 2 Adt 2Dbi Değiştirilebilir Antenli Pci Express Adaptör TL-WN881ND

TL-WN881ND300Mbps 2 Adt 2Dbi Değiştirilebilir Antenli Pci Express Adaptör- Bu Ürün Ne Yapar?Kablosuz..

461,90 TL

TP-LINK 300Mbps Mini Kablosuz USB Sinyal Alıcı TL-WN823N

TL-WN823N300Mbps Mini Kablosuz USB Sinyal Alıcı- HD Video, ses iletimi ve online oyun gibi uygulamal..

278,90 TL

TP-LINK 300Mbps Yüksek Güçlü USB Sinyal Alıcı TL-WN8200ND

TL-WN8200ND300Mbps Yüksek Güçlü USB Sinyal Alıcı•Yüksek güç ve ultra uzun iletim mesafesi•300Mbps Ba..

469,90 TL

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC SFP MODÜLÜ

Ürün ÖzellikleriFull-Duplex desteğiÜrün Cinsi MiniGBIC Modülü..

502,90 TL

TP-LINK Usb Adaptör 433Mbps 5Ghz+150Mbps 2.4Ghz Dual Band ARCHER-T2U

ARCHER-T2UUsb Adaptör 433Mbps 5Ghz+150Mbps 2.4Ghz Dual Band•802.11ac ile ultra hızlı 600 (433+150)Mb..

433,90 TL