Ağ Aksesuarları

Ağ Aksesuarları
Göster:
Sırala:

ASUS USB-AC53 NANO AC1200 867Mbps USB ADAPTÖR

USB DesteğiUsb 2.0Kablosuz Bağlantı Hızı300 MbpsFrekans Aralığı2.5 GHzAnten TipiDahili..

657,90 TL

DELL Nw Transceiver SFP 10GbE SR 300m 407-BBOU

407-BBOUNw Transceiver SFP 10GbE SR 300mNw Transceiver SFP 10GbE SR 300m ..

4.499,90 TL

DIGITUS 50 PORT CAT-3 ISDN PATCH PANEL(DN-91350-1)

Ürün Özellikleri50 portlu CAT-3 ISDN Patch PaneÜrün Cinsi Patch Panel..

1.029,90 TL

DIGITUS DN-91325-1 25PORT CAT-3 ISDN PATCH PANEL

Ürün Özellikleri25 portlu CAT-3 ISDN Patch PanelÜrün Cinsi Patch Panel..

733,90 TL

HUAWEI Electrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m RJ45 SFP-1000BASET

SFP-1000BASETElectrical Transceiver SFP GE Electrical Interface Module 100m RJ45Electrical Transceiv..

1.527,90 TL

HUAWEI Opt Tran eSFP GE Mmode 850nm 0.5km LC Module ESFP-GE-SX-MM850

ESFP-GE-SX-MM850Opt Tran eSFP GE Mmode 850nm 0.5km LC ModuleListelenen Huawei ürünleri sadece Türkiy..

1.252,90 TL

HUAWEI Optical Trans. eSFP GE SM 1310nm 10km LC SFP-GE-LX-SM1310

SFP-GE-LX-SM1310Optical Trans. eSFP GE SM 1310nm 10km LCOptical Trans. eSFP GE SM 1310nm 10km LCList..

2.066,90 TL

HUAWEI Optical Transceiver SFP+ 10G Single-mode Module 1310nm 10km LC OSX010000

OSX010000Optical Transceiver SFP+ 10G Single-mode Module 1310nm 10km LCListelenen Huawei ürünleri sa..

11.297,90 TL

HUAWEI SFP+ 10G High Speed Direct-attach Cables 1m SFP+20M CC2P0.254B S SFP+ SFP-10G-CU1M

SFP-10G-CU1MSFP+ 10G High Speed Direct-attach Cables 1m SFP+20M CC2P0.254B S SFP+20M Used indoor Kab..

976,90 TL

TP-LINK 150Mbps 1xDeğiştirilebilir Antenli PCI Express Sinyal Alıcı TL-WN781ND

TL-WN781ND150Mbps 1xDeğiştirilebilir Antenli PCI Express Sinyal Alıcı- 150 Mbpsa kadar hızlara ulaşa..

282,90 TL

TP-LINK 150Mbps N Nano Usb Sinyal Alıcı TL-WN725N

TL-WN725N150Mbps N Nano Usb Sinyal Alıcı· - Minimal Dizayn. - Kablosuz N 150 Mbps hız d..

217,90 TL

TP-LINK 150Mbps Yüksek Kazançlı Wireless Lite-N USB Adaptör TL-WN722N

TL-WN722N150Mbps Yüksek Kazançlı Wireless Lite-N USB Adaptör4dBi omni-directional antenna detachable..

288,90 TL

TP-LINK 300Mbps 11N Teknolojili USB Ağ Adaptörü TL-WN821N

TL-WN821N300Mbps 11N Teknolojili USB Ağ AdaptörüETH WIR TP-LINK 300M KABLOSUZ LAN USB TL-WN821N•Tels..

291,90 TL

TP-LINK 300Mbps 2 Adt 2Dbi Değiştirilebilir Antenli Pci Express Adaptör TL-WN881ND

TL-WN881ND300Mbps 2 Adt 2Dbi Değiştirilebilir Antenli Pci Express Adaptör- Bu Ürün Ne Yapar?Kablosuz..

476,90 TL

TP-LINK 300Mbps Yüksek Güçlü USB Sinyal Alıcı TL-WN8200ND

TL-WN8200ND300Mbps Yüksek Güçlü USB Sinyal Alıcı•Yüksek güç ve ultra uzun iletim mesafesi•300Mbps Ba..

485,90 TL

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC SFP MODÜLÜ

Ürün ÖzellikleriFull-Duplex desteğiÜrün Cinsi MiniGBIC Modülü..

547,90 TL

TP-LINK USB 3.0 4 Port 5Gbps Hub Çoklayıcı UH400

UH400USB 3.0 4 Port 5Gbps Hub Çoklayıcı•USB 3.0 bağlantı noktaları USB 2.0dan 10 kat daha hızlıdır v..

426,90 TL

TP-LINK Usb Adaptör 433Mbps 5Ghz+150Mbps 2.4Ghz Dual Band ARCHER-T2U

ARCHER-T2UUsb Adaptör 433Mbps 5Ghz+150Mbps 2.4Ghz Dual Band•802.11ac ile ultra hızlı 600 (433+150)Mb..

446,90 TL