Ağ Aksesuarları

Ağ Aksesuarları
Göster:
Sırala:

BEEK BC-MP6-FR CAT6 RJ45 ZIRHSIZ 100LÜ PAKET

Ürün ÖzellikleriModüler AdaptörÜrün Cinsi Yuvarlak kablo tipi Konnektör İncelemekte olduğunuz ürün 2..

143,33 TL

DIGITUS NETWORK ÇANTA EL ALETLERİ (DN-94022)

Ürün ÖzellikleriNETWORK ÇANTA EL ALETLERİ Ürün Cinsi NETWORK ÇANTA EL ALETLERİ ..

237,32 TL

DIGITUS 50 PORT CAT-3 ISDN PATCH PANEL(DN-91350-1)

Ürün Özellikleri50 portlu CAT-3 ISDN Patch PaneÜrün Cinsi Patch Panel..

400,39 TL

DIGITUS DN-91325-1 25 PORT CAT-3 ISDN PATCH PANEL

Ürün Özellikleri25 portlu CAT-3 ISDN Patch PanelÜrün Cinsi Patch Panel..

309,76 TL

DIGITUS DN-94004 PENSE VE KABLO SIYIRMA ALETİ

Ürün ÖzellikleriRJ45-RJ11-RJ12Ürün Cinsi Konnektör Pensesi..

204,32 TL

HUAWEI Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC) ESFP-GE-SX-MM850

ESFP-GE-SX-MM850Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC)Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC) ..

487,49 TL

HUAWEI Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC SFP-GE-LX-SM1310

SFP-GE-LX-SM1310Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LCOptical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LC ..

787,17 TL

TENDA 150Mbps WiFi-N Mini USB Adaptör W311M

W311M150Mbps WiFi-N Mini USB AdaptörTenda W311M WiFi-N 150Mbps Mini USB Adaptör ..

65,56 TL

TENDA Değiştirilebilir anten/Yazılımsal AP modu U1

U1Değiştirilebilir anten/Yazılımsal AP moduTenda U1 WiFi-N 300Mbps 3.dBi Antenli USB AdaptörDeğiştir..

135,58 TL

TENDA Kablosuz 150Mbps 1 Adet 2dBi Sabit Antenli PCI Sinyal Alıcı W311MI

W311MIKablosuz 150Mbps 1 Adet 2dBi Sabit Antenli PCI Sinyal AlıcıDonanım Özellikleri- Standartlar IE..

77,54 TL

TP-LINK 150Mbps 1xDeğiştirilebilir Antenli PCI Express Sinyal Alıcı TL-WN781ND

TL-WN781ND150Mbps 1xDeğiştirilebilir Antenli PCI Express Sinyal Alıcı- 150 Mbpsa kadar hızlara ulaşa..

121,26 TL

TP-LINK 150Mbps N Nano Usb Sinyal Alıcı TL-WN725N

TL-WN725N150Mbps N Nano Usb Sinyal Alıcı· - Minimal Dizayn. - Kablosuz N 150 Mbps hız d..

81,81 TL

TP-LINK 150Mbps Yüksek Kazançlı Wireless Lite-N USB Adaptör TL-WN722N

Versiyon 3TL-WN722N150M Yüksek Kazançlı Wireless Lite-N Usb Adaptör4dBi omni-directional antenna det..

117,50 TL

TP-LINK 300Mbps 11N Teknolojili USB Ağ Adaptörü TL-WN821N

TL-WN821N300Mbps 11N Teknolojili USB Ağ AdaptörüETH WIR TP-LINK 300M KABLOSUZ LAN USB TL-WN821N•Tels..

121,26 TL

TP-LINK 300Mbps Mini Kablosuz USB Sinyal Alıcı TL-WN823N

TL-WN823N300Mbps Mini Kablosuz USB Sinyal Alıcı- HD Video, ses iletimi ve online oyun gibi uygulamal..

117,50 TL

TP-LINK 300Mbps Yüksek Güçlü USB Sinyal Alıcı TL-WN8200ND

TL-WN8200ND300Mbps Yüksek Güçlü USB Sinyal Alıcı•Yüksek güç ve ultra uzun iletim mesafesi•300Mbps Ba..

204,27 TL

TP-LINK MC200CM GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Ürün ÖzellikleriTek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINKapos;in 19quot; sistem ..

307,72 TL